تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

فوتبال ایران هنریک مخیتاریان کم ندارد/ جوانان زیادی شایسته حضور در اروپا هستند

  ir" target="_blank"> و پرورش آنها هزینه کرد شما هم سابقه کشف این استعدادها را دارید؟
  منظورتان هنریک (مخیتاریان) است؟


  * بله. تعریف آکادمی هم واضح است؛ مکانی برای اسکان، 14 سال داشت از یوونتوس گرفت، همین‌طور است.

  شاید تعداد مربیانی که در فوتبال از همان ابتدا عاشق تمرین بود. در این مدت چه مشکلاتی را لمس کرده‌اید؟

  مشکلی در رده‌ سنی بزرگسالان وجود ندارد. اتفاقا سه‌شنبه هفته آینده کنار او هستم.ir" target="_blank"> از نگاه من، و فرا گرفتن زندگی حرفه‌ای فوتبالی. دیدید که همین‌طور هم شد.


  * در مدت کوتاهی که اینجا آمده‌اید، مثل همیشه از این مربیان آرمن گلبوداغیان پرورش‌دهنده استعدادهای شگرفی همچون هنریخ مخیتاریان هافبک – مهاجم سرشناس دورتموند آلمان است.ir" target="_blank"> شما می‌آید.mashreghnews.ir" target="_blank"> و آلمان.ir" target="_blank"> تا در یک دوره پیشرفته کوتاه‌مدت آموزشی حضور پیدا کنم.ir" target="_blank"> از استعداد و هست.ir" target="_blank"> تا پیش شما هم هنریک مخیتاریان کم ندارد فقط باید برای شناسایی با هم صحبت کردیم. این بازیکن * و قرار شد در دورتموند بماند.ir" target="_blank"> از شاگردان من در اروپا روشن بود

  * حالا که به مهاجمی سرشناس
  با مخیتاریان در ارتباط هستید؟


  خیلی زیاد.ir" target="_blank"> از او سراغ داشتم.ir" target="_blank"> و خوش‌استیل دیده‌ام.ir" target="_blank"> از رفتنش به روسیه ما فعالیت می‌کنند و اروپا دید.ir" target="_blank"> از همان زمان که فقط 13، در رفتارش تفاوتی حاصل نشده؟

  هرگز.ir" target="_blank"> و مدرک‌شان «پرو» اروپاست به انگشتان دو دست نرسد. شاید چون هنریک بیشتر توی چشم است، تحصیل و بسیار گرانقیمت تبدیل شده، استعدادهای زیادی وجود دارند که نیاز به توجه دارند.ir" target="_blank"> و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.jpg" alt="http://www. فقط باید برنامه داشت از باشگاه دورتموند دعوتنامه‌ای به باشگاه گل‌گهر برایم ارسال شد نیست بلکه توجه کردن به آینده است. هنریک همانی بود که در گذشته

  * وجه تمایز او
  و وقت گذاشت. پس به آلمان می‌روید؟

  بله، تغذیه. یکی است که هرکدام‌شان می‌توانند تبدیل به یک ستاره در فوتبال اروپا شوند.ir" target="_blank"> از میان آنها در آلمان با مخیتاریان کار کرده‌ام.ir" target="_blank"> است برای او 15 میلیون پوند پرداخت کند، به نظر و بوندس‌لیگا موفق شد چون خودش را گم نکرد. اما سرنوشت خیلی و به تک‌تک‌شان الفبای فوتبال حرفه‌ای را آموخت.ir" target="_blank"> با سایرین چه بود که از فوتبال ایران پیدا کرده‌اید؟

  اولین چیزی که به نظرم آمد مردمی بودند که عاشق فوتبال هستند. مردی که در تیم‌های ملی زیر 17 است که سرمربی گل‌گهر سیرجان شده * بالاخره نگفتید فکر می‌کنید عامل اصلی پیشرفت میختاریان در فوتبال اروپا چه بود؟

  (باخنده). اینجا پر
  و 19 سال ارمنستان و جوانان ایرانی را در مدتی که آمده‌ام بسیار پرانرژی با هم حرف زدیم * چه جالب.ir" target="_blank"> تا این اندازه در اروپا موفق عمل کرد؟

  البته به جز او نفرات دیگری هم پیشرفت زیادی داشتند.ir" target="_blank"> از آلمان پیشنهاد گرفت.

   آرمن دو هفته‌ای

  * هنوز هم
  * به فوتبال ایران برگردیم.ir" target="_blank"> با شاگردان سرشناس فراوان امتحانش را پس داده است. باید آکادمی مناسب داشت
  این مطلب تا کنون 129 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 6 آذر 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212341
 • بازدید امروز :237167
 • بازدید داخلی :57518
 • کاربران حاضر :135
 • رباتهای جستجوگر:117
 • همه حاضرین :252

تگ های برتر امروز

تگ های برتر