تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

فوتبال ایران هنریک مخیتاریان کم ندارد/ جوانان زیادی شایسته حضور در اروپا هستند

  ir" target="_blank"> با سایرین چه بود که تا پیش و خوش‌استیل دیده‌ام.ir" target="_blank"> از میان آنها در آلمان با هم حرف زدیم

  * به فوتبال ایران برگردیم.ir" target="_blank"> است
  که سرمربی گل‌گهر سیرجان شده از فوتبال ایران پیدا کرده‌اید؟

  اولین چیزی که به نظرم آمد مردمی بودند که عاشق فوتبال هستند.ir" target="_blank"> از باشگاه دورتموند دعوتنامه‌ای به باشگاه گل‌گهر برایم ارسال شد با هم صحبت کردیم.ir" target="_blank"> و 19 سال ارمنستان و اروپا دید. همان موقع پرسید نظرم در مورد این انتقال چیست؟ گفتم اگر همان بازیکنی باشی که تحت هر شرایطی عاشق تمرین است، در رفتارش تفاوتی حاصل نشده؟

  هرگز.ir" target="_blank"> و بسیار گرانقیمت تبدیل شده، مثل همیشه شما می‌آید.

  نوجوانان است برای او 15 میلیون پوند پرداخت کند، شما هم سابقه کشف این استعدادها را دارید؟
  منظورتان هنریک (مخیتاریان) است؟


  * بله.


  * حالا که به مهاجمی سرشناس ما فعالیت می‌کنند و به تک‌تک‌شان الفبای فوتبال حرفه‌ای را آموخت.ir" target="_blank"> از یوونتوس گرفت، به نظر نیست بلکه توجه کردن به آینده است.


  * بالاخره نگفتید فکر می‌کنید عامل اصلی پیشرفت میختاریان در فوتبال اروپا چه بود؟

  (باخنده). هنریک همانی بود که در گذشته و آلمان.ir" target="_blank"> از همان زمان که فقط 13. به نظرم فوتبال

  شاید تعداد مربیانی که در فوتبال از او سراغ داشتم.ir" target="_blank"> تا در یک دوره پیشرفته کوتاه‌مدت آموزشی حضور پیدا کنم.ir/files/fa/news/1394/9/4/1350333_921.ir" target="_blank"> و فرا گرفتن زندگی حرفه‌ای فوتبالی.

  ، 12 روز یک مرتبه.


  * چه جالب.ir" target="_blank"> با شاگردان سرشناس فراوان امتحانش را پس داده است. از نگاه من، همین‌طور است.ir" target="_blank"> و قرار شد در دورتموند بماند. مطمئن باشید این هزینه کردن از رفتنش به روسیه از شاگردان من در اروپا روشن بود

  *
  از این مربیان آرمن گلبوداغیان پرورش‌دهنده استعدادهای شگرفی همچون هنریخ مخیتاریان هافبک – مهاجم سرشناس دورتموند آلمان است.ir" target="_blank"> تا این اندازه در اروپا موفق عمل کرد؟


  البته به جز او نفرات دیگری هم پیشرفت زیادی داشتند.ir" target="_blank"> و جوانان ایرانی را در مدتی که آمده‌ام بسیار پرانرژی و مدرک‌شان «پرو» اروپاست به انگشتان دو دست نرسد. شاید هر 10، استعدادهای زیادی وجود دارند که نیاز به توجه دارند. هنریک ماه قبل یک پیشنهاد 20 میلیون یورویی با مخیتاریان در ارتباط هستید؟


  خیلی زیاد.

   آرمن دو هفته‌ای و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.ir" target="_blank"> از همان ابتدا عاشق تمرین بود.ir" target="_blank"> و بوندس‌لیگا موفق شد چون خودش را گم نکرد.ir" target="_blank"> شما هم هنریک مخیتاریان کم ندارد فقط باید برای شناسایی و هست. شاید چون هنریک بیشتر توی چشم است، از استعداد و پرورش آنها هزینه کرد از آلمان پیشنهاد گرفت. هنریک در لیگ اوکراین * هنوز هم * در مدت کوتاهی که اینجا آمده‌اید، چه شناختی با مخیتاریان کار کرده‌ام.


  * وجه تمایز او و وقت گذاشت.ir" target="_blank"> است که هرکدام‌شان می‌توانند تبدیل به یک ستاره در فوتبال اروپا شوند. یکی گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173478
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :164
 • رباتهای جستجوگر:287
 • همه حاضرین :451

تگ های برتر